25. jubileumi tanévét kezdte meg idén a Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

Szeptember 1-vel megkezdődött a 2016-2017-es tanév, amely az egyházközség területén működő Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium számára jubileumi év, hiszen 25. tanévét kezdte meg immáron több mint 600 tanulóval.

Négy osztállyal, vallási tagozatként kezdte működését az iskola huszonöt évvel ezelőtt, ma pedig már 23 osztály, azaz 628 diák van jelen ezen a jubileumi tanévnyitón.” fogalmazott Snell György püspök.

Az ünnepi tanévnyitó szentmisét Snell György püspök atya celebrálta, Gyertyán Gábor atyával, az EKIF igazgatójával, valamint a kerületi
plébániák képviselőivel.

Az eseményen jelen volt Riz Levente polgármester, az alapítók közül Kósa Lajos nyugalmazott evangélikus lelkész, az EKIF részéről az intézmény fenntartója Oláh Gáborné.

 Snell+Gy%c3%b6rgy+esztergom-budapesti+seg%c3%a9dp%c3%bcsp%c3%b6k+szentmis%c3%a9jeTan%c3%a9vnyit%c3%b3+a+P%c3%a1l+Apostol+Katolikus+%c3%81ltal%c3%a1nos+Iskola+%c3%a9s+Gimn%c3%a1ziumban