Hirdetés - Advent 1 vasárnapja

1.     A héten és a következő héten, plébániánk tartós élelmiszer gyűjtést szervez. Az adományok mindkét templomunkban leadhatók a szentmisék előtt vagy után!

2.     Advent 2. vasárnapján a szentmisékben, templomaink karácsonyi díszítésére gyűjtünk! Előre is hálásan köszönjük adományaikat.

3.     A jövőhét szombati és vasárnapi szentmisék után, karácsonyi borvásár lesz.

4.     Szeretettel hívjuk és várjuk a családokat, december 9-én, vasárnap 09.30-tól a Szent Pál templomba, közös Mikulás várásra.

A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött!

Regisztrálni lehet a programoksztkereszt@gmail.com email címen a résztvevők számának, illetve a gyermekek életkorának feltüntetésével.

Az esemény leírása megtalálható Facebook oldalunkon és honlapunkon is.

5.     Jótékonysági hangverseny rendezünk a szíriai keresztény gyermekek javára, december 15-én,17:30-kor, a Szent Pál templomban.

Közreműködnek a kerület kórusai.

A rendezvény fővédnöke, Dr. Erdő Péter bíboros úr, a köszöntőt mondja, Hanna Ghoneim szír melkita vikárius.

A rendezvény ingyenes, adományokat elfogadunk.

1.     Advent 3. (örvendezés) vasárnapján, gitáros szentmise lesz a Szent Kereszt templomban este fél 7-kor. A szentmisét követően, plébániánk felnőtt kórusa és ifjúsági zenekara ad hangversenyt.