Hirdetés - advent 2. vasárnapján

1. December 15-23--ig Szent Család kilenced lesz a Szent Kereszt templomban, esténként 17:30- tól. Szeretettel várunk mindenkit.

2. December 16-án, szombaton 17 órától a Rotunda Énekegyüttes jótékonysági koncertet ad a kárpátaljai szegénysorsú gyermekek támogatására, Adventtől karácsonyig címmel a Szent Pál templomban.

3. December 17-én, Örvendezés vasárnapján az esti szentmise elött zenés gyertyagyújtás lesz majd zenekaros szentmise. A szentmisét követően a plébánia Felnőttkórusa és ifjúsági zenekarának már hagyományos, közös hangversenye lesz. Vegyünk minél többen rész közösségünk tagjainak műsorán.

4. A Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium szeretettel vár mindenkit a hagyományos karácsonyi jótékonysági koncertjére.

Időpont: 2017. december 21-én 16.30-tól a Szent Kereszt templomban.

A hangversenyen összegyűlt adományokat a kerület szegényeit segítő REMÉNY alapítványnak ajándékozzák.

5. A karácsonyi miserendet és az urnatemető nyitvatarását megtalálhatják a plébánia honlapján, Facebook oldalán, illetve a hirdetőtáblákon.