Hirdetés - Advent 3. vasárnap

1. A héten folytatódik a tartós élelmiszer gyűjtés. Az adományok mindkét templomunkban leadhatók a szentmisék előtt vagy után a sekrestyékben!

2.   A hétvégén, Advent 2. vasárnapján a szentmisékben, templomaink karácsonyi díszítésére gyűjtöttünk! Hálásan köszönjük adományaikat!

3.  Jótékonysági hangverseny rendezünk a szíriai keresztény gyermekek javára, december 15-én,17:30-kor, a Szent Pál templomban.

Közreműködnek a kerület kórusai.

A rendezvény fővédnöke, Dr. Erdő Péter bíboros úr, a köszöntőt mondja, Hanna Ghoneim szír melkita vikárius.

A rendezvény ingyenes, adományokat elfogadunk.

4.  Advent 3. (örvendezés) vasárnapján, gitáros szentmise lesz a Szent Kereszt templomban este fél 7-kor. A szentmisét követően, plébániánk felnőtt kórusa és ifjúsági zenekara ad adventi hangversenyt. Várunk Mindenkit szeretettel!