Hirdetés-Advent 3. vasárnapján

1. Advent 3. vasárnapján a szentmisék után, templomaink ünnepi díszítésére gyűjtöttünk. Isten fizesse meg nagylelkű adományaikat!

2. December 23--ig Szent Család kilenced lesz a Szent Kereszt templomban, esténként 17:30- tól. Szeretettel várunk mindenkit.

3. Örvendezés vasárnapján az esti szentmise elött zenés gyertyagyújtás volt, majd zenekaros szentmise. A szentmisét, a plébánia Felnőttkórusa és Ifjúsági zenekarának már hagyományos, közös hangversenye követte. Isten áldása kísérje mindkét közösség szolgálatát!

4. A Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium szeretettel vár mindenkit a hagyományos karácsonyi jótékonysági koncertjére.

Időpont: 2017. december 21-én 16.30-tól a Szent Kereszt templomban.

A hangversenyen összegyűlt adományokat a kerület szegényeit segítő REMÉNY alapítványnak ajándékozzák.

5. A karácsonyi miserendet és az urnatemető nyitvatarását megtalálhatják a plébánia honlapján, Facebook oldalán, illetve a hirdetőtáblákon