1. Június 4-től a nyári miserend lépett érvénybe! E szerint, hétfőn és szerdán nincsenek szentmisék. Kedden este 7 órakor, csütörtökön és pénteken, reggel 7 órakor vannak szentmisék a Szent Kereszt templomban.

A vasárnapi miserend és az altemplom nyitvatartása változatlan.

2. Június 23-án, szombaton TANÉVZÁRÓ CSALÁDI DÉLUTÁNRA hívunk és várunk mindenkit a Szent Pál templomba. A program ingyenes, de kérjük, hogy regisztráljanak a programoksztkereszt@gmail.com email címre.

3. Megjelent a közép-pesti plébániák eucharisztikus kongresszusi lapja a NEKtár. Kihelyeztük az újságos asztalra.

4. Soproni, ausztriai buszos kirándulás

Indulás: 2018. július 23-án reggel 5:45-kor a Rákoskeresztúri Szent Kereszt templomtól

Érkezés: 2018. július 25-én az esti órákban.

A részvételi díj fedezi a buszköltséget, az 1 órás hajóút jegyét, belépőket, szállásköltséget a vacsorákat és a külföldi utasbiztosítás díját.

Részvételi díj: 24,200. - Ft +5 Euro (ezt a buszon gyűjtjük össze)

Jelentkezni lehet:

Verebesné Klárinál és Zilai Juditnál a plébánia hivatali idejében. Illetve a szentmisék előtt és után a sekrestyében.