1. Hirdetjük, hogy Szent Pál templomunk búcsúja január 27-én, szombaton lesz. Az ünnepi szentmise elött, 17 órától a méltán népszerű 777 katolikus blog stábja mutatkozik be, Hodász András és Bese Gergő atyák lesznek. A szentmisét Gergő atya mutatja be, a homíliát András atya mondja. Az ünnepi alkalom zárásaként, szeretettel várjuk a kedves híveket a hagyományos agapéra, melyre várjuk a sütemény felajánlásokat. Tálcák a Szent Pál templomba kérhetők.

2. Január 20-án, a Ligeti Kultkör következő alkalmán, 16.30-tól a közösségi házban, Zichy Mihály történész előadását hallgathatjuk meg Gróf Zichy József ázsiai és amerikai utazásairól, melyre szeretettel várják a keresztúri híveket is.

3. A rákosligeti plébánia, február 3-án tartja idén, a rákosmenti szintű Katolikus Farsangot (KAFÁt), a Gregor József Iskolában. További részletek a plakáton olvashatók! A szervezők mindenkit szeretettel várnak! Jegyek, a misék után, a rákosligeti templomba kaphatóak!

4. Immár kilencedik éve szervez a Budapesti Katolikus Kórházlelkészség képzéseket a beteglátogatásra jelentkező önkéntesek számára az Országos Onkológiai Intézetben, évente két alkalommal (februári és októberi kezdéssel).

A soron következő képzés 2018. február 3-án indul. A képzésre jelentkezni a Kórházlelkészség (06-1) 224-86-40-es telefonszámán lehet hétköznap 8-16 óra között január végéig."