Hirdetések évközi 23. vasárnap

1. szeptember 04-től visszaállt az őszi-téli miserend.
Szent Kereszt templom miserendje
Kedd este 18.30-kor
Szerda reggel 7.00-kor
Csütörtök este 18.30-kor
Pénteken reggel 7.00-kor
Vasárnap 11 órakor plébániai nagymise és este 18.30-kor vannak szentmisék.
Szent Pál templom miserendje
Szombaton 18.30-kor vasárnapra is érvényes előesti szentmise
Vasárnap reggel 8 órakor van szentmise.

2. Szeptember 17-én, vasárnap a 11 órakkor kezdődő szentmisében ünnepeljük Szent Kereszt templomunk búcsúját. A szentmisét bemutatja Kelemen Imre atya, prímási irodaigazgató-helyettes. A szentmise után szeretettel várjuk a kedves híveket a templom előtti agapéra, melyre házisüteményeket hálás szívvel fogadunk.

3. Szeptember 30-án, szombaton, 14 órától tartjuk a plébánia szokásos Szüreti Családi Napját. A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött, hogy méltón tudjunk készülni. A részletes program és a jelentkezési felület, hamarosan fent lesz Facebook oldalunkon, illetve templomainkban az újságos asztalon lévő jelentkezési lapokon lehet feliratkozni.

3. A szombati – és vasárnapi szentmisék záróáldása elött imádkozunk a 2020-ban, Budapesten megrendezésre kerülő Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus sikeréért. Az imakártyákat megtalálják a padokon, amelyeket haza lehet vinni. Az imádság a kivetítőkön is olvasható.