1. Hirdetjük, hogy Szent Pál templomunk búcsúja január 27-én, szombaton lesz. Az ünnepi szentmise elött, 17 órától a méltán népszerű 777 katolikus blog stábja mutatkozik be, Hodász András és Bese Gergő atyák közreműködésével. A szentmisét Gergő atya mutatja be, a homíliát András atya mondja. Az ünnepi alkalom zárásaként, szeretettel várjuk a kedves híveket a hagyományos agapéra, melyre várjuk a sütemény felajánlásokat. Tálcák a Szent Pál templomba kérhetők.

2. Január 21-28 között lesz a Krisztus-hívők egységéért tartott imahét, azaz az ökumenikus imahét.

A Szent Pál templomban, szerdán 18.30-as kezdettel látjuk vendégül és egyben igét hirdetnek, Nagyné Szeker Éva, Kovács Áron evangélikus és Sóskuti Zoltán református lelkészeket.

Közreműködik a plébánia ifjúsági zenekara.

Az imaalkalom után szeretetvendégségre várjuk a megjelenteket.

3. Immár kilencedik éve szervez a Budapesti Katolikus Kórházlelkészség képzéseket a beteglátogatásra jelentkező önkéntesek számára az Országos Onkológiai Intézetben, évente két alkalommal (februári és októberi kezdéssel).

Részletek a kihelyezett plakáton.