1. Mindenszentek ünnepének estéjén csak a sekrestyések odafigyelésének köszönhető, hogy nem történt komolyabb tűzeset a Pál templomban a fa ablakba elhelyezett gyertyák miatt. Ezért kérjük a Kedves Híveket, hogy az elkövetkezendő időszakban ne helyezzenek el az altemplom ablakaiba mécseseket. Minden látogató gyújthat gyertyát a bejárat elött elhelyezett állványon.

2. A Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium idén is várja a leendő elsősöket iskolahívogató foglalkozásaira.

Ezzel kapcsolatos szülői értekezlet november 13-án, hétfőn este 6 órakor lesz az iskola kápolnájában. Az iskolahívogató foglalkozások a időpontjai a faliújságra kihelyezett plakáton megtekinthetők, illetve az iskola és a plébánia honlapján és Facebook oldalán.