1. A Katolikus Hírlevél búcsúi számát honlapunkon találják és olvashatják a Hírlevél menüpont alatt.

2. Farsangi mulatságra hívjuk és várjuk a gyermekeket, családokat, február 10-én szombaton, 15 órától a Szent Pál templomba. Aki csak tud, jelmezben jöjjön.

3. Február 11-én, vasárnap a Szűz Anya lourdesi jelenése évfordulóján, illetve a Betegek Világnapján a Betegek szentségének közösségi kiszolgáltatása a 11-es mise keretén belül történik. Részletek a hirdetőtáblára kihelyezett plakáton és a honlapon olvasható.

4. Február 11-19-ig „LOURDES-I KILENCED” (ájtatosság) lesz a Szent Kereszt templomban. 18-án, vasárnap, az este fél 7-kor a Lourdes-i Szűz tiszteletére lesz bemutatva a szentmise. Az imaalkalmak időpontjai a kihelyezett plakáton és honlapunkon olvashatók.