1. Február 11-19-ig „LOURDES-I KILENCED” (ájtatosság) lesz a Szent Kereszt templomban. 18-án, vasárnap, este fél 7-kor a Lourdes-i Szűz tiszteletére lesz bemutatva a szentmise. Az imaalkalmak időpontjai a kihelyezett plakáton és honlapunkon olvashatók.

2. Február 14-én, szerdán HAMVAZÓSZERDA. Ezzel megkezdődik a húsvéti előkészületi idő, a NAGYBÖJT. Készüljünk méltóan, csendességgel, imádsággal. Hamvazószerda szigorú böjti nap. Hamvazószerdán és a szombati, illetve a vasárnapi szentmisék után lesz hamvazkodás.

3. Nagyböjt péntekjein, 17 órától keresztúti ájtatosságot végzünk a Szent Kereszt templomban. Elmélkedjük át, imádkozzuk minél többen Krisztus Urunk szenvedésének állomásait. Első alkalom, 17-e.