Hirdetés - Húsvét 2. vasárnapja

Hirdetés Húsvét 2. vasárnapján

Nagyböjt 1. vasárnapján kezdődő, gyerekeknek szóló rejtvénysorozatot lezártuk. Nyertesek: 1. Máthé Krisztina és Schlégl Kristóf (max. pontszámmal!!) Továbbá, kitartó munkájukért jutalomban részesülnek: Máthé Martin, Bodó Anna, Farkas Áron, Farkas Artúr és Körömi Csenge. A jutalmakat, a szentmiséket követően adjuk át.

Május hónap a Szűzanya hónapja. Minden nap májusi ájtatosságot (litániát) végzünk. A litániák hétfőtől – péntekig, illetve vasárnap a Szent Kereszt templomban háromnegyed 6-tól, szombaton a Szent Pál templomban szintén háromnegyed 6-tól lesznek. Lehetőség szerint vegyünk minél többször részt ezen a szép ájtatosságon!

Május 6-án szeretettel várjuk a családokat egy közös családi délutánra, melyet az anyák napjára hangolódva töltünk el. Az alkalmat szentmisén való részvétellel zárjuk és köszöntjük az édesanyákat.

Már csak május 7-ig van lehetőség jelentkezni (!! ) a nyári hittantáborunkba, amelynek helyszíne Orfű.  A tábor július 17-től, 23-ig tart.