Hirdetés - húsvét 5. vasárnapja

1. Májusi litánia esténként 6 órakor lesz a Szent Kereszt templomban! Szombat este a Szent Pál templomban tartjuk az esti mise előtt!

Május 4-én, pénteken a Pál Apostol iskola ballagása miatt, a litánia elmarad!!

Május 20-án, Pünkösdvasárnap, a bérmálás miatt, háromnegyed 6-kor kezdődik!

2. Május 1-én több televízió és rádió csatorna is élő közvetítést ad Szombathelyről, Brenner János boldoggá avatásáról.

A Bonum Tv reggel 9 órától sugározza adását.

A Duna Tv 10.45 perckor kezdi az élő közvetítést.

A Mária Rádió reggel 9 órától sugároz közvetítést Szombathelyről.

A Magyar Katolikus Rádió 11 órától sugározza élő műsorát a helyszínről.

3. Előre hirdetjük, hogy május 13-án vasárnap a Pál Apostol Általános Iskola és Gimnázium tanulóinak elsőáldozása, fél 10-kor lesz a Szent Pál templomban.

Május 20-án, Pünkösdvasárnap a Szent Kereszt templomban 18.30-kor, Snell György püspök atya kiszolgáltatja 19 fiatalnak a bérmálás szentségét.

Május 27-én a Szent Kereszt templomban a 11 órakor kezdődő ünnepi szentmisében lesz a plébániai gyermekek első szentáldozása.

4. Az Egyházközségi Hittantábor jelentkezési határideje lejárt! Örömmel hirdetjük, hogy maximális létszámmal, 63 fővel utazunk Orfűre.