Hirdetés - húsvét 6. vasárnapja

1. A májusi litániák, esténként 6 órakor vannak a Szent Kereszt templomban! Szombat este a Szent Pál templomban végezzük az esti mise előtt!

-         Május 7-e és 13-a között az érettségizőkért és az ifjúságért imádkozunk.

-        Május 20-án, Pünkösdvasárnap, a bérmálás miatt, háromnegyed 6-kor kezdődik!

2. Május 13-án vasárnap a Pál Apostol Általános Iskola és Gimnázium tanulóinak elsőáldozása lesz, fél 10-kor lesz a Szent Pál templomban.

-         Május 20-án, Pünkösdvasárnap a Szent Kereszt templomban 18.30-kor, Snell György püspök atya kiszolgáltatja 19 fiatalnak a bérmálás szentségét.

-         Május 27-én a Szent Kereszt templomban a 11 órakor kezdődő ünnepi szentmisében lesz a plébániai gyermekek első szentáldozása.

3. Az Egyházközségi Hittantábor jelentkezési határideje lejárt! Örömmel hirdetjük, hogy maximális létszámmal, 63 fővel utazunk Orfűre.