Hirdetés – Krisztus Király főünnepén

1. Templomainkban adventi koszorúk vásárolhatók  2000 Ft-os áron.

2. December 2-án, szombaton 13 órától lelkigyakorlatos délután lesz a plébánia fiataljainak.

Az alkalom a plébánia bérmálkozóinak, ifjúsági közösségének lelki felkészülését szolgálja, de minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk 8. osztálytól. Részletek az ismert elektronikus felületeken és a kihelyezett plakátokon.

3.  December 3-án vasárnap délután 16 órakor a Szent Pál templomban lesz a Tavasz Kórus adventi hangversenye. A rákosligeti Gregor József Általános Iskola "örök diákjai" szeretettel várnak minden érdeklődőt, aki az advent kezdetén zenei feltöltődésre vágyik.

4. December 10-én vasárnap, 09.30-tól tartjuk plébániánk hagyományos Mikulás váró délelőttjét. A részvétel továbbra is ingyenes, regisztrációhoz kötött. Részletek a honapunkon és a kihelyezett plakátokon és a plébánia Facebook oldalán.

5. A Rákoscsaba-Újtelepi Szent Erzsébet Plébánián változás történt a szentmisék rendjében:

- Szombat este 18 órakor van Rákoskerti XXIII. János kápolnában szentmise.

-  Vasárnap reggel 9-kor van csak szentmise Újtelepen. (A vasárnap esti 18 órás változatlan)