Hirdetés - nagyböjt 4. vasárnap

1. Plébániánk nagyböjti Triduuma, jövőhéten hétfőn, kedden, szerdán lesznek este fél 7-kor a Szent Kereszt templomban. A szentmiséket bemutatja és a lelkigyakorlatos elmélkedéseket mondja, Szász Csaba atya.

Felhívjuk a kedves testvérek figyelmét, hogy ezeken a napokon csak a meghirdetett időpontokban lesznek szentmisék!

2. Jövő vasárnap, nagyböjt 5. vasárnapján, a Szentföld javára gyűjtünk templomainkban.

3. Két hét múlva, Virágvasárnap, húsvéti borvásárt tartunk. Részletek a faliújságon és honlapunkon olvashatók.

4. Szintén Virágvasárnap, 16 órától a Szent Kereszt templomban ministráns próbát tartunk, amellyel a Szent Három Napra, illetve Húsvét ünnepére készülünk. Minden ministránst várunk!

5. Még lehet jelentkezni az egyházközségi hittantáborba.

Időpontja: július 02 – 08., helyszíne, Orfű. Jelentkezhetnek ministránsok, hittanosok, de szeretettel várjuk a világi erkölcstant hallgató gyerekeket is 5. osztálytól. Részletek az ismert elektronikus felületeken, a faliújságra kihelyezett plakáton. Jelentkezési lap a sekrestyékben is kérhető.

További kérdésekkel, Vén Attila hitoktatóhoz is fordulhatnak