Hirdetés - nagyböjt 5. vasárnap

1. E hétvégi szentmisékben a Szentföld javára gyűjtünk.

2. Március 23-án, pénteken az IMA HAZÁNKÉRT ÁJTATOSSÁG, kivételesen a 17 órakor kezdődő keresztút után lesz.

3. A március 23-i keresztút elmélkedéseit a plébánia fiataljai olvassák.

4. Március 24-én, jövőhét szombaton, gitáros szentmise lesz a Szent Pál templomban.

5. Jövőhéten, Virágvasárnap, húsvéti borvásárt tartunk. Részletek a faliújságon és honlapunkon olvashatók.

6. Szintén Virágvasárnap, 16 órától a Szent Kereszt templomban ministráns próbát tartunk, amellyel a Szent Három Napra, illetve Húsvét ünnepére készülünk. Minden ministránst várunk!

7. A nagyheti szertartások rendjét, az ünnepi miserendet és az altemplom nyitvatartását, jövőhéttől hirdetjük a Kedves Testvéreknek.

8. Sajnálattal közöljük, hogy a Szent Kereszt templom fűtése műszaki hiba miatt leállt. Hétfőn fogják a szakemberek átvizsgálni.

9. Önkéntes takarítókat keresünk a Szent Pál templomba. A templom takarítása péntek délutánonként szokott lenni. Érdeklődni lehet a Pál templom sekrestyéjében.