Hirdetés - Szentháromság vasárnapja

Június 6-tól, keddtől érvénybe lépett nyári miserendünk. E szerint, hétfőn nincs szentmise, kedden 19:00-kor. Szerdán nincs, csütörtök 07:00-tól. Péntek 07:00-kor. Szombat és Vasárnap változatlan. Júniustól vasárnap a 11-es misére fél 11-kor lesz nyitás, az esti fél 7-es szentmisére 6 órakor.

Mához egy hétre vasárnap, KRISZTUS SZENT TESTE ÉS VÉRE – ÚRNAPJA, főünnepe lesz. Az ünnepi szentmisét a szokásos úrnapi körmenet követi. Szeretettel kérjük a híveket, hogy a kültéri oltárok díszítésére felajánlott virágokat, előző napon, szombaton, délután 4 és 6 óra között vigyék a Szent Kereszt templomhoz.

Jövőhéten, június 15-én mind az iskolai mind a plébániai hittanórák befejeződnek. A tanévért, 17-én szombaton a Pál templomban az esti szentmise keretében adunk hálát. A zenei szolgálatot plébániánk ifjúsági zenekara látja el. Szeretettel várjuk hittanosainkat, családjaikat, a közösség minden tagját!