Hirdetés – Urunk megkeresztelkedésének ünnepén

1. Szeretettel várjuk testvéreinket, és minden érdeklődőt SZENT PÁL TEMPLOMUNK BÚCSÚJÁRA, január 26-án, szombaton 16:30-tól.

Az ünnepi műsor vendége: Lackfi János József Attila-díjas magyar költő, író, műfordító, tanár, Nyugat-kutató.

Közreműködnek: plébániánk 10. születésnapját ünneplő kórusa, ill. ifjúsági zenekara Papp Eleonóra vezetésével. Orgonál: Kliszek Noémi

18:30-tól az ünnepi szentmisét bemutatja P. Depaula Flavio Silvio SDB szerzetes atya, az Apostoli Nunciatúra titkára.

A szentmisét követően hagyományunkhoz híven várunk mindenkit az agapén egy kis beszélgetésre, ismerkedésre, szeretetteljes együttlétre.

Házi süteményeket hálásan fogadunk.

2.     Plébániánk ministráns közössége szeretettel várja új tagjait. Harmadik osztálytól várjuk, fiúk jelentkezését. Az oltárszolgálaton kívül, 2 hetente ministráns klub, kirándulások és egyéb programok várják az érdeklődőket.

Jelentkezni lehet a sekrestyékben vagy a ministráns vezetőknél.

3.     Továbbra is hirdetjük, hogy keddenként nem szentmiséket mutatunk be, hanem igeliturgián vehetünk részt, szentáldozással. Az igeliturgiákat vezeti, Vén Attila hitoktató, liturgikus munkatárs