Hirdetések Szent Kereszt templomunk búcsúján

1. Vasárnap a 11 órakor kezdődő szentmisében ünnepeljük Szent Kereszt templomunk búcsúját. A szentmisét bemutatja Kelemen Imre atya, prímási irodaigazgató-helyettes. A szentmise után szeretettel várjuk a kedves híveket a templom előtti agapéra, melyre házisüteményeket hálás szívvel fogadunk.

Ezen a napon, este fél 6-tól, az esti szentmise elött keresztutat imádkozunk a Szent Kereszt templomban.

2. szeptember 30-án, szombaton, 14 órától tartjuk a plébánia szokásos Szüreti Családi Napját. A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött, hogy méltón tudjunk készülni. A részletes program és a jelentkezési felület, megtalálható Facebook oldalunkon, illetve templomainkban az újságos asztalon lévő jelentkezési lapokon lehet feliratkozni.

3. A 2017-2018-as tanév plébániai hitoktatási rendjét kihelyeztük a hirdető táblákra, és az ismert elektronikus felületekre. Szeretettel hívjuk és várjuk a hittanosokat az alkalmakra!

4. Megjelent a Katolikus Hírlevél aktuális, ünnepi száma. Családonként egy példány elvihető a szentmisék után.