Lejárt urnahelyek és nyilvántartás pontosítása

A Szent Pál templom altemplomában (Szent Mihály altemplom) lévő urnahelyek rendezése szükséges (újra megváltás, lemondás, hamvak elhelyezése osszáriumban). Az altemplomban lévő urnahelyek egy része a nyilvántartásunk alapján lejárt. Nyilvántartásunk szerint a 2000-ben; 2001-ben; 2003-ban; 2004-ben megváltott urnahelyek újra megváltása szükséges, mely urnahelyek időközben nem kerültek rendezésre. A korábban megváltott - el nem évülő urnahelyeket - nem kell újra megváltani, azonban van olyan urnahely ebben a kategóriában melyekbe eddig nem történt temetés, ez esetben az élő hozzátartozó lemondhat, amennyiben a rendelkezési jogot gyakorló nem az altemplomban lett elhelyezve és a Plébánia nem lett tájékoztatva. A lejárt urnaheylek tekintetében lehtőséget biztosítunk hozzátartozóknak, hogy amennyiben nem kívánja az urnahelyet újra megváltani, hogy a hamvak az altemplomban lévő osszáriumba kerüljenek elhelyezésre.

A részletekért kérem keressék kegyeleti irodánkat nyitvatartási időben: hétfő-péntek 09:00-13:00 között.

Tisztelettel: Szent Pál templom Kegyeleti Iroda